Reklama na auto


5 krokov k reklame na auto


Už ste sa rozhodli, že svoje auto využijete na reklamné účely? Pozor na podvodníkov! Niektoré spoločnosti si účtujú vysoké čiastky za registráciu a nútia Vás uzavrieť nevýhodnú zmluvu, ktorá sa často navyše automaticky predlžuje a nie je ľahké ju vypovedať. Často ani nemajú záujem o to, aby si Vás zadávatelia reklamy našli. Vy tak iba platíte poplatky za registráciu, ale nič nezarobíte.

Preto je dôležité zvoliť správnu službu, ktorej cieľom je, aby Vás zadávatelia reklamy skutočne oslovili. Poznáte to napríklad podľa toho, že od Vás na úvod nevyžadujú podozrivo vysoké poplatky rádovo vo výške niekoľkých tisíc korún.

Pozrite sa, aké sú naše pravidlá. Aby Vám automobil začal zarábať čo najskôr, je potrebné splniť pár jednoduchých podmienok:

Vozidlo má platnú technickú prehliadku

Nakoľko chránime Vašu bezpečnosť, rovnako tak ako našich zákazníkov, bez platného osvedčenia o technickej a emisnej kontrole na cesty s reklamou našich klientov vyraziť nemôžete. Ale to ani bez reklamy. Iste je lepšie si platnosť technickej prehliadky ustrážiť a byť v bezpečí.

Automobil je vo Vašom osobnom vlastníctve

Veľmi radi Vám pomôžeme k zárobku, avšak nie je možné polepiť automobil z požičovne alebo vozidlo Vášho suseda. Asi by sa im nepáčilo, keby ste vrátili auto obohatené o reklamnú prezentáciu. Preto reklamu aplikujeme len na Váš automobil.

Vaše vozidlo disponuje aspoň jednou z reklamných plôch - prednou či zadnou kapotou alebo bočnou stranou

Aby mohla byť reklama reklamou, musí byť viditeľná. Obdivujeme podomácku vytvorené stroje alebo vozidlá typu Velorex, lenže na ne nemôžeme aplikovať prezentáciu našich klientov. To je možné len na prednú či zadnú kapotu alebo boky auta.

Zaregistrujete sa do našej databázy a vyplníte údaje o vozidle

Pokiaľ všetky podmienky bez problému spĺňate, je treba sa zaregistrovať. Zároveň musíme poznať údaje o Vašom vozidle, jeho type, farbe, veku, a tiež informáciu, ako často a v akej oblasti pravidelne jazdíte.

Dokončenie registrácie podmieňuje úhrada poplatku 190 Kč nutná k zaradeniu do našej databázy vhodných plôch pre využitie na reklamnú kampaň. Iste chápete, že so zaradením Vášho automobilu do databázy strávime nejaký čas. Nie každý automobil je vhodný pre jednotlivé požiadavky našich klientov, ktorých s ponukou oslovujeme. Na druhú stranu, symbolický poplatok 190 korún za registráciu sa Vám iste vráti s prvou zákazkou niekoľkokrát.

Po aktivácii profilu a úhrade poplatku Váš automobil hneď zaradíme do databázy a pridelíme Vám unikátne identifikačné číslo (UID). Náš systém automobil obratom ponúkne záujemcom o reklamu.

Uzavrite zmluvu, jazdite a zarábajte

Pokiaľ zadávateľov reklamy Vaše vozidlo osloví, navrhne cenové a ďalšie podmienky spolupráce. Je iba na Vás, či kývnete. Ak súhlasíte s podmienkami, uzavriete zmluvu a na rad prichádza aplikácia reklamnej prezentácie na vaše vozidlo. Potom už len jazdíte a zarábate.

Odporučte nás svojim známym

I Vaši známi pravdepodobne jazdia autom a radi si zarobia na jeho prevádzku. Povedzte im o nás, odporučte naše služby.

Zaujíma Vás viac informácií? Pozrite si najčastejšie kladené otázky a odpovede na ne.

Chcem zarábať reklamou na auteReklama na auto ako marketingový nástroj

Úspech Vášho podnikania závisí predovšetkým od kvalitnej a efektívnej reklamy. My Vám prezradíme, ako v tomto ohľade využiť práve reklamu na auto a zoznámime Vás s jej kladmi a možnosťami.

5 krokov k reklame na auto, ako začať zarábať

Chcete získať reklamu na auto, ale neviete ako? Začnite týmto článkom, ktorý Vás krok za krokom prevedie tým najdôležitejším, čo by ste mali vedieť, pokiaľ chcete zarábať reklamou na aute.

Ako poznať a správne vybrať kvalitný polep auta

Spoznať kvalitný polep nie je vôbec ľahké. Rovnako tak ako vybrať vhodnú techniku ​​jeho aplikácie na váš automobil. Našťastie vďaka tomuto článku to už pre vás nebude najmenší problém.

Ako premeniť auto na pohyblivú reklamu

Pochopte s nami princíp úspešnej pohyblivej reklamy a prečítajte si, ako takúto reklamu vytvoriť a plne využiť jej veľký potenciál. Dali sme pre Vás dohromady celý rad veľmi užitočných rád.

Ako vytvoriť reklamný polep automobilu

Máte hotový aspoň hrubý návrh reklamy na auto a neviete ako ďalej? Poradíme Vám! Aby Vaša reklama dosiahla požadovaný efekt, je dôležité dodržiavať isté pravidlá, o ktorých sa dočítate práve tu.