Reklama na auto


Časté otázky


Musím sa u Vás viazať zmluvou?

Nie! Registráciou u nás sa k ničomu nezaväzujete. Využívanie našej služby je možné navyše kedykoľvek úplne bezplatne ukončiť.

Aká býva odmena za reklamu na aute?

Pevne stanovená čiastka nie je. Každá firma ponúka inú sumu, ktorá sa odvíja od mnohých kritérií a spôsobu využitia vozidla na reklamu.

Podľa čoho prebieha výber vozidiel?

Aj keď má každá firma iné požiadavky, je možné určiť niektoré kľúčové kritériá. Dôležitý je predovšetkým stav vozidla, jeho vek, počet najazdených kilometrov mesačne a lokalita.

Ako dlho potrvá, než si ma niekto vyberie?

Neexistuje žiaden obmedzený časový horizont. Môže to byť v priebehu prvého týždňa po aktivácii Vášho profilu, ale aj napríklad až za rok a neskôr. Nemôžeme nič zaručiť.

Je registrácia spoplatnená?

Áno, úspešné dokončenie registrácie je podmienené uhradením poplatku 7,9 €, ktorý je uvedený na zálohovej faktúre, ktorá príde na Váš e-mail zadaný pri registrácii spolu s potvrdením o registrácii.

Dostanem sa do databázy ihneď po dokončení registrácie?

Nie, Váš profil bude v databáze aktivovaný až po uhradení registračného poplatku. Pokiaľ čiastka nebude do konca doby splatnosti uhradená, Váš neaktívny profil bude automaticky odstránený. V opačnom prípade bude Váš profil ihneď po prijatí platby aktivovaný.

Je možné umiestniť reklamu na automobil, ktorý je na leasing?

Pokiaľ to povolí leasingová spoločnosť, ktorá je v dobe splácania majiteľom vozidla, tak áno.

Kto zaplatí prípadnú potlač, materiál a prácu?

Toto už bude závisieť od konkrétnej firmy. Vy však budete tým, kto učiní rozhodnutie, či bude reklama na Vaše auto vôbec umiestnená a v akej podobe. Vždy môžete každú ponuku odmietnuť, úplne bez sankcií a bez udania dôvodu.

Kto je zodpovedný za umiestnenie a demontáž reklamy?

Rovnako ako v predchádzajúcom prípade i toto je úplne v réžii firmy, ktorá si Vás prípadne vyberie. Všetko by malo byť zanesené v zmluve, kde je samozrejme nutný Váš súhlas.

Vadí polep reklamou pri technickej prehliadke?

Nevadí. Polepy sú na vozidle umiestnené vždy tak, aby za žiadnych okolností neobmedzovali či nekomplikovali jeho bežné užívanie.

Mám finálne slovo o umiestnení reklamy?

Samozrejme. Každú ponuku na umiestnenie reklamy je možné odmietnuť bez udania dôvodu i pokiaľ nebudete súhlasiť s jej podobou či obsahom informácie.

Prečo si nemôžem samostatne meniť informácie o automobile?

Z dôvodu kontroly vyplnených údajov a ich správnosti nie je možné samostatne čokoľvek meniť. Doplnenie či úpravu informácií radi vykonáme na Vašu žiadosť zaslanú na náš e-mail.

Svoje vozidlo chcem z databázy odstrániť, je to možné?

Samozrejme. Či už kvôli zmene vlastníka automobilu alebo z akéhokoľvek iného dôvodu môžete zažiadať o vyradenie Vášho vozidla z našej databázy. Vašu žiadosť vždy urýchlene vybavíme.

Prečo nemôžem nahliadnuť do celej databázy?

Chránime Vaše súkromie a údaje o vozidlách, preto je prístup do databázy vozidiel obmedzený iba na firemných klientov - potenciálnych inzerentov.

Ako mám pripraviť auto na polep?

Je odporúčané v deň polepenia vozidlo nechať umyť na umývacej linke na program, ktorý nezahŕňa voskovanie.

Ako dlho trvá polepenie auta?

Podľa zložitosti a rozsahu polepenia sa doba pohybuje od jednej do ôsmich hodín.

Po akej dobe od polepenia auta je možné navštíviť umývaciu linku?

Štandardne je to možné najskôr po 48 hodinách od polepenia. Táto doba je potrebná na dokonalé priľnutie grafiky a nutná pre pôsobenie lepidla.

Vyplatí sa reklama na auto?

Určite! Reklama na auto sa v dnešnej dobe skutočne vyplatí. Za minimálny vklad môžete prísť k tisícovým ziskom.

Nemôžem nájsť odpoveď na moju otázku.

Nenašli ste tu odpoveď na Vašu otázku? Kontaktujte nás!

Chcem zarábať reklamou na auteReklama na auto ako marketingový nástroj

Úspech Vášho podnikania závisí predovšetkým od kvalitnej a efektívnej reklamy. My Vám prezradíme, ako v tomto ohľade využiť práve reklamu na auto a zoznámime Vás s jej kladmi a možnosťami.

5 krokov k reklame na auto, ako začať zarábať

Chcete získať reklamu na auto, ale neviete ako? Začnite týmto článkom, ktorý Vás krok za krokom prevedie tým najdôležitejším, čo by ste mali vedieť, pokiaľ chcete zarábať reklamou na aute.

Ako poznať a správne vybrať kvalitný polep auta

Spoznať kvalitný polep nie je vôbec ľahké. Rovnako tak ako vybrať vhodnú techniku ​​jeho aplikácie na váš automobil. Našťastie vďaka tomuto článku to už pre vás nebude najmenší problém.

Ako premeniť auto na pohyblivú reklamu

Pochopte s nami princíp úspešnej pohyblivej reklamy a prečítajte si, ako takúto reklamu vytvoriť a plne využiť jej veľký potenciál. Dali sme pre Vás dohromady celý rad veľmi užitočných rád.

Ako vytvoriť reklamný polep automobilu

Máte hotový aspoň hrubý návrh reklamy na auto a neviete ako ďalej? Poradíme Vám! Aby Vaša reklama dosiahla požadovaný efekt, je dôležité dodržiavať isté pravidlá, o ktorých sa dočítate práve tu.