Reklama na auto


Prečo naša služba


100% spoľahlivosť a ústretovosť

Overené zákazníkmi

Ponúkame Vám možnosť registrácie do databázy záujemcov o reklamu na auto, z ktorých si môžu príslušné firmy vyberať a prípadne platiť umiestnenie reklamy na vozidlo. Jedná sa o jednoduchý a pritom účinný spôsob, ako získať nezanedbateľný vedľajší zdroj príjmov. Jediné, čo je potrebné urobiť, je zaregistrovať sa a dať tak Vášmu autu možnosť zarábať.

Táto služba je firmami hojne vyhľadávaná, nakoľko reklama na autách je mobilná, dostane sa tam, kam statické reklamy nemôžu (pamiatkové zóny atď.) a má šancu osloviť omnoho väčšie množstvo ľudí.

Napísali o nás na Aktuálně.cz - Auto s reklamou môže vyniesť tisíce mesačne

Jednoduchá a rýchla registrácia

Je to jednoduché - stačí sa zaregistrovať, uhradiť registračný poplatok iba 7,5 Eura a tým sa zaradiť do našej databázy. Samotná registrácia zaberie iba minútu!

Firmy ponúkajú reklamu na vozidlá ako po celej ploche, tak iba na určitých častiach (predná a zadná kapota, bočné strany, celá plocha) a je len na Vás, ktoré plochy ponúknete. Čím viac plôch ponúknete, tým väčší možný zárobok.

Zamyslite sa, či Vaše auto má jazdiť za Vaše peniaze alebo za peniaze niekoho iného a Vy tak budete jazdiť zadarmo. Prečítajte si aj názory našich klientov!

Pokiaľ máte akékoľvek otázky, pozrite sa najprv na najčastejšie kladené otázky.

Chcem zarábať reklamou na auteReklama na auto ako marketingový nástroj

Úspech Vášho podnikania závisí predovšetkým od kvalitnej a efektívnej reklamy. My Vám prezradíme, ako v tomto ohľade využiť práve reklamu na auto a zoznámime Vás s jej kladmi a možnosťami.

5 krokov k reklame na auto, ako začať zarábať

Chcete získať reklamu na auto, ale neviete ako? Začnite týmto článkom, ktorý Vás krok za krokom prevedie tým najdôležitejším, čo by ste mali vedieť, pokiaľ chcete zarábať reklamou na aute.

Ako poznať a správne vybrať kvalitný polep auta

Spoznať kvalitný polep nie je vôbec ľahké. Rovnako tak ako vybrať vhodnú techniku ​​jeho aplikácie na váš automobil. Našťastie vďaka tomuto článku to už pre vás nebude najmenší problém.

Ako premeniť auto na pohyblivú reklamu

Pochopte s nami princíp úspešnej pohyblivej reklamy a prečítajte si, ako takúto reklamu vytvoriť a plne využiť jej veľký potenciál. Dali sme pre Vás dohromady celý rad veľmi užitočných rád.

Ako vytvoriť reklamný polep automobilu

Máte hotový aspoň hrubý návrh reklamy na auto a neviete ako ďalej? Poradíme Vám! Aby Vaša reklama dosiahla požadovaný efekt, je dôležité dodržiavať isté pravidlá, o ktorých sa dočítate práve tu.