Reklama na auto


Informácia pre firmy


Podnikáte? Potom iste viete, že pre úspešný predaj musíte byť viditeľný. Iste i Vy stále skúšate a hľadáte najefektívnejšie formy propagácie. Zrejme sa taktiež pravidelne presviedčate, že investícia do „zaručenej“ formy prezentácie vyšla navnivoč. Denne cestami prejdú tisíce a tisíce áut. Niektorí podnikatelia už dávno pochopili, že ich vozový park nielen že zaistí logistiku tovaru k zákazníkovi, ale po ceste môžu vozidlá osloviť ďalších nových klientov. Musia však niesť firemný polep. S príchodom nových služieb sa už nemusíte spoliehať iba na svoje autá. A dokonca ani nevadí, ak nemáte žiadne. Stačí si prenajať reklamnú plochu na vozidle tých, ktorí ich pre tieto účely poskytujú. Čo môžete získať?

Idúce auto s dobrou reklamou zaujme

Reklama na auto

Možno ste sa už sami presvedčili, že efektne a výrazne prepracovaný polep automobilu zaujme. Či už ste šli za autom alebo práve čakali na prechode pre chodcov. Výrazná a navyše pohyblivá reklama vynikne v dlhej kolóne áut. Okamih na jej vstrebanie síce netrvá dlho, ale ak je však kampaň perfektne spracovaná, zaujme a počas pár sekúnd odovzdá autoreklama svoje posolstvo všetkým okolo. Následne pokračuje zasa ďalej, aby oslovila ďalšie zástupy ľudí. Výrazná reklama na aute svojím pohybom nenechá nikoho v kľude a osloví veľké množstvo Vašich potenciálnych klientov. Možno práve oni Vás doposiaľ nepoznajú a môžu potrebovať Vaše služby či produkty.

Autoreklama predáva, aj keď je vozidlo v garáži

Originálna ponuka služby alebo produktu zaujme každého. Zrejme ste sa s tým stretli osobne. Nejaká kampaň Vás oslovila natoľko, že ste o nej povedali svojim známym alebo doma pri večeri rodine. Šírili ste tak ponuku ďalej. Rovnako môže pracovať aj Vaša kampaň na aute. Ak sa Vám podarí autoreklamou zaujať, jej príjemcovia o nej povedia svojim známym. A Vaša ponuka služieb alebo produktov sa potom šíri i v dobe, kedy už reklamné auto dávno odpočíva v garáži. Využite to.

Nemáte auto? Nevadí

Je pochopiteľné, že nie každé podnikanie pre svoj hladký priebeh potrebuje obsiahly vozový park a tím vyškolených vodičov. Reklamou na aute môžete osloviť masy ľudí aj vtedy, ak žiadne auto nemáte. Uľahčí vám to nová služba, ktorá prepája majiteľa áut so záujemcami o umiestnenie reklamy na nich. Je to jednoduché. Vyžiadajte si databázu vozidiel poskytnutých pre reklamu a podľa typu prezentovanej služby alebo produktu vyberte vhodné auto k jej umiestneniu. Aby ste svoju kampaň lepšie zjednotili, dívajte sa aj na farbu vozidla. Pre lepšie zacielenie na Vašich budúcich klientov sa zaujímajte, kade a ako často automobil jazdí. Získate tak efektívny marketingový nástroj za veľmi príhodných podmienok.

Vaša ponuka v centre mesta alebo pri hypermarkete

Reklama na auto

Niektoré z vozidiel zachádzajú aj do centra miest, ich vodiči spravidla nakupujú v super a hypermarketoch. Auto s výraznou reklamou osloví okoloidúcich i ostatných vodičov na parkovisku. Nemusíte investovať ani korunu do statických reklamných plôch, netreba riešiť zložité zmluvy o prenájme alebo povolenie od úradov na umiestnenie billboardu. Navyše ušetríte, nakoľko billboardové plochy bývajú finančne veľmi nákladné. Usporené peniaze môžete investovať do mnohých ďalších vozidiel, ktoré Vašu ponuku privezú viac ľuďom.

Ponúkajte produkty, budujte silu značky

Prioritou autoreklamy je samozrejme zaistenie väčšieho predaja Vašich služieb alebo produktov. Zároveň ale šíri povedomie o značke alebo spoločnosti. Keď bude verejnosť autá s Vašou kampaňou stretávať pravidelne a často, ľudia si povedia, že ste zrejme veľmi úspešní, keď máte toľko áut. Neustále tak posilňujete povedomie o svojej spoločnosti v mysli budúcich možných zákazníkov.

Autoreklama poskytuje široké možnosti, buďte originálni

Keď zapojíte do prípravy kampane odborníkov, iste sa vo finále dostaví požadovaný efekt. Iba obyčajný nápis na aute s telefónnym číslom dnes už nestačí. Buďte originálni, do reklamy zapojte nový nápad, neotrepanú myšlienku, inovujte. Predbehnite Vašu konkurenciu svojou kreativitou. Ak sa Vám podarí vytvoriť príjemnú a vyladenú reklamu, ktorá navyše pobaví, získavate veľké plus. Keď navyše príjemca reklamnej informácie v priebehu pár sekúnd pochopí, čo mu ponúkate a kde si môže službu alebo produkt objednať, máte vyhraté.

Zaujmite nových klientov. Požiadajte nás o prístup do našej databázy viac ako 600 automobilov vhodných pre Vašu kampaň. Zarábajte viac, skúste autoreklamu. Pre bezplatný prístup do databázy zašlite stručnú žiadosť na náš e-mail a nezabudnite pripojiť svoje IČO. Po overení Vám obratom zašleme prístup do kompletnej databázy vozidiel.

Chcem zarábať reklamou na auteReklama na auto ako marketingový nástroj

Úspech Vášho podnikania závisí predovšetkým od kvalitnej a efektívnej reklamy. My Vám prezradíme, ako v tomto ohľade využiť práve reklamu na auto a zoznámime Vás s jej kladmi a možnosťami.

5 krokov k reklame na auto, ako začať zarábať

Chcete získať reklamu na auto, ale neviete ako? Začnite týmto článkom, ktorý Vás krok za krokom prevedie tým najdôležitejším, čo by ste mali vedieť, pokiaľ chcete zarábať reklamou na aute.

Ako poznať a správne vybrať kvalitný polep auta

Spoznať kvalitný polep nie je vôbec ľahké. Rovnako tak ako vybrať vhodnú techniku ​​jeho aplikácie na váš automobil. Našťastie vďaka tomuto článku to už pre vás nebude najmenší problém.

Ako premeniť auto na pohyblivú reklamu

Pochopte s nami princíp úspešnej pohyblivej reklamy a prečítajte si, ako takúto reklamu vytvoriť a plne využiť jej veľký potenciál. Dali sme pre Vás dohromady celý rad veľmi užitočných rád.

Ako vytvoriť reklamný polep automobilu

Máte hotový aspoň hrubý návrh reklamy na auto a neviete ako ďalej? Poradíme Vám! Aby Vaša reklama dosiahla požadovaný efekt, je dôležité dodržiavať isté pravidlá, o ktorých sa dočítate práve tu.