Reklama na auto


Čo je reklama na auto


Konzumná spoločnosť dnešnej doby si žiada reklamu. Či už ide o podnikateľov, ktorým reklama pomáha v predaji ich produktov, alebo bežných občanov, ktorým reklama slúži na objavovanie nového tovaru. Reklama určuje trendy a stále hlbšie sa zarýva do nášho každodenného života – či už svojou grafickou podobou alebo sloganmi, ktoré sa dostávajú do bežnej konverzácie.

Reklama na auto

Reklamné kampane majú mnoho podôb. Môžete propagovať svoje výrobky tlačenou formou – či už vlastnými letákmi alebo v novinách. Veľmi obľúbená a účinná je reklama v televízii alebo rádiu. Ale to všetko sú pasívne spôsoby a takáto reklama nevzbudí prílišnú pozornosť kvôli jej obvyklosti a všednosti. Prišiel však nový trend, ktorý sa zasadzuje o príjemnú spoluprácu zadávateľa reklamy i jej odberateľa. Spokojnosť je na oboch stranách.

Novým spôsobom firemnej propagácie je automobilová reklama. Zároveň ponúka ľahký zárobok pre každého vlastníka automobilu.

Princíp je jednoduchý. Necháte na svoj automobil umiestniť reklamu. Tá bude spoplatnená určitou mesačnou sadzbou, ktorú Vám zadávateľ zaplatí. Čo z toho plynie? Vaše auto bude jazdiť zadarmo. Ceny sa obvykle pohybujú v takom rozmedzí, že pokryjú náklady za prevádzku automobilu.

Výhody reklamy na aute pre podnikateľa?

 • Vaša reklama bude cestovať spolu s automobilom. To znamená, že bude neustále na očiach. Precestuje celé mesto, kraj, prípadne i republiku.
 • Na plochu automobilu sa pritom vojdú všetky potrebné informácie. Kvalita potlače zaručí, že informácie i grafika budú vždy čitateľné.
 • Vybrať si môžete z rozsiahlej ponuky vozidiel, ktorých majitelia sa rozhodli ponúkať netradičný reklamný priestor.
 • Vaša reklama sa dostane medzi obyčajných ľudí, do ulíc a na námestia. Okoloidúci ju budú obdivovať, keď okolo nich prejde reklamné vozidlo. Rovnako tak upúta i cestujúcich v MHD či električke.
 • Pojazdná reklama Vašu firmu predstaví i tam, kde nie je možnosť umiestniť statickú reklamu. okrem toho je možné na prvý pohľad ťažko rozoznať, že sa nejedná o oficiálny firemný automobil, to medzi ľuďmi v jeho okolí vzbudí istú autoritu a dôveru.
 • A tieto všetky výhody získate za prijateľnú cenu!

Výhody reklamy na aute pre vodičov?

Pokiaľ Vás štvali vysoké ceny pohonných hmôt a už Vás napadlo, že by bolo dobré nájsť spôsob, ako auto udržiavať lacno, potom je pre Vás mobilná reklama skvelou príležitosťou.

 • Suma, ktorú môžete získať za reklamnú potlač na aute, pokryje platby za palivo.
 • Lepšiu možnosť, ako cestovať zdarma, budete hľadať iba ťažko. A pritom je to tak jednoduché.
 • Vaše auto bude na nerozoznanie od firemného automobilu, čo v mnohých prípadoch spôsobí, že budete v spoločnosti o trošku váženejší.
 • Atraktívnejší vzhľad automobilu
 • S polepením reklamou šanca na krádež automobilu rapídne klesá
 • A za všetky tieto výhody získate každý mesiac peniaze!
Reklama na auto

Mnoho spoločností a firiem sa zaoberalo účinkami reklamy na autách. Väčšina z usporiadaných prieskumov potvrdila, že mobilná reklama má v počte oslovených subjektov väčšiu účinnosť, než mnohé zavedené spôsoby inzercie a reklamy. Napr. washingtonská reklamná agentúra Driving Revenues študovala rozdiely v počte oslovených zákazníkov pri použití rôznych foriem reklamy. Výsledky prieskumu hovoria jasne pre reklamy na autách – táto revolučná forma reklamy zhromaždila okolo 8,5 miliónov impresií (impresia = počet zhliadnutí) počas jedného jediného roka. Priemerná rádiová reklamná kampaň pritom produkuje za rovnaké obdobie okolo 7 miliónov impresií.

Z vyššie uvedených informácií vyplýva, že mať reklamu na aute je výhodný krok, vďaka ktorému ušetríte slušnú finančnú sumu, s ktorou môžete napríklad navštíviť autobazár pre zakúpenie Vášho nového vozidla.

Chcem zarábať reklamou na auteReklama na auto ako marketingový nástroj

Úspech Vášho podnikania závisí predovšetkým od kvalitnej a efektívnej reklamy. My Vám prezradíme, ako v tomto ohľade využiť práve reklamu na auto a zoznámime Vás s jej kladmi a možnosťami.

5 krokov k reklame na auto, ako začať zarábať

Chcete získať reklamu na auto, ale neviete ako? Začnite týmto článkom, ktorý Vás krok za krokom prevedie tým najdôležitejším, čo by ste mali vedieť, pokiaľ chcete zarábať reklamou na aute.

Ako poznať a správne vybrať kvalitný polep auta

Spoznať kvalitný polep nie je vôbec ľahké. Rovnako tak ako vybrať vhodnú techniku ​​jeho aplikácie na váš automobil. Našťastie vďaka tomuto článku to už pre vás nebude najmenší problém.

Ako premeniť auto na pohyblivú reklamu

Pochopte s nami princíp úspešnej pohyblivej reklamy a prečítajte si, ako takúto reklamu vytvoriť a plne využiť jej veľký potenciál. Dali sme pre Vás dohromady celý rad veľmi užitočných rád.

Ako vytvoriť reklamný polep automobilu

Máte hotový aspoň hrubý návrh reklamy na auto a neviete ako ďalej? Poradíme Vám! Aby Vaša reklama dosiahla požadovaný efekt, je dôležité dodržiavať isté pravidlá, o ktorých sa dočítate práve tu.